MØD OS I
NøRRESUNDBY

Thomas Skifter Andersen
Indehaver & ejendomsmægler MDE
4190 9000 thomas@maeglerhuset.dk
Simon Rye
Indehaver & ejendomsmægler MDE
5379 0013 rye@maeglerhuset.dk
Mads Sørensen
Indehaver & ejendomsmægler MDE
4064 9000 mads@maeglerhuset.dk
Palle Brøndum
Ejendomsmægler MDE
2227 0865 palle@maeglerhuset.dk
Annemette Pedersen
Ejendomsmægler MDE
5356 9310 amp@maeglerhuset.dk
Julie Hansen
Trainee
5128 9029 julie@maeglerhuset.dk
Maria Langagergaard Vammen
Marketingansvarlig
2284 6400 maria@maeglerhuset.dk
Jette Skak
Sekretær
5360 9330 jette@maeglerhuset.dk

Nørresundby

Østerbrogade 2
9400 Nørresundby

50 929 929
info@maeglerhuset.dk

Åbningstider

Mandag - torsdag : 10.00-16.30
Fredag : 10.00-15:30
Lørdag og søndag : Efter aftale

Mød os i Nørresundby
Vi bor lige om hjørnet

Da vi slog dørene op i 2015, var det med adresse midt i Nørresundby. Der bor vi stadig, men har siden udvidet med en afdeling i Dronninglund. Og ikke uden grund. Det er netop i disse områder, vi har vores absolutte hjemmebane. Her vi bor. Her vi kender alle hjørnerne - og ved, hvad der sker. Vores store kendskab til Nørresundby og omegn betyder, at vi er dus med priser, lokalplaner, områdets generelle udvikling - og ikke mindst købernes behov. For dig betyder det, at du kan forvente en mægler, der er klædt på til at sikre de bedste rammer om en bolighandel.