MØD OS I
DRONNINGLUND

Mads Sørensen
Indehaver & ejendomsmægler MDE
4064 9000 mads@maeglerhuset.dk
Christina Møller Nielsen
Ejendomsmægler MDE
5379 9010 cmn@maeglerhuset.dk
Magnus Mogensen
Salg og vurdering
5388 9320 magnus@maeglerhuset.dk
Jette Skak Jensen
Sekretær
5360 9330 jette@maeglerhuset.dk
Simon Rye
Indehaver & ejendomsmægler MDE
5379 0013 rye@maeglerhuset.dk
Thomas Skifter Andersen
Indehaver & ejendomsmægler MDE
4190 9000 thomas@maeglerhuset.dk
Maria Langagergaard Vammen
Marketingansvarlig
2284 6400 maria@maeglerhuset.dk

Dronninglund

Slotsgade 72
9330 Dronninglund

50 929 929
info@maeglerhuset.dk

Åbningstider

Mandag-torsdag : 10.00-16.30
Fredag : 10.00-15:30
Lørdag og søndag : Efter aftale

Velkommen hos
din lokale mægler i Dronninglund

Vores afdeling i Dronninglund er drevet af et stærkt team med et indgående lokalt kendskab. Alle vores mæglere har enten boet i området eller har trådt deres barnesko der. Vi kender med andre ord Dronninglund, Hjallerup og omegn særdeles godt. Så start ved Mæglerhuset, hvis du vil snakke med en mægler, der kender området - og ved, hvad der skal til at for at sikre et salg. Vores kontor ligger centralt, så vi hurtigt kan rykke ud, når du har behov for os. Vi har selvfølgelig også altid kaffe på kanden, hvis du hellere vil kigge forbi og høre om dine muligheder.